Özel Röportaj

Cevaplamayı beklediğiniz sorular mı var ? İşyeriniz yada güncel konular hakkında bizimle sohbet etmek ister misiniz ? Bu soru ve cevapların kitlelere ulaşmasını mı istiyorsunuz ?

Doğru yerdesiniz!

Teknik ekipman ve uzman habercilerimiz ile geliyoruz, Özel Röportajınızı yapıyoruz ve kitlelere bunun duyurulmasını sağlıyoruz.

Kimler ile röportaj yapılır ?

Seçilmiş olduğu tarihten yapmış olduğu icraatleri, kendisine yöneltilen eleştiri veya soruları cevaplayacağız en etkili yöntem Özel Röportaj dır. Seçilmeye aday kişiler içinde kendilerini anlatma ve tanıtma için en iyi yöntemdir Özel Röportaj.
İş hayatında başarıya ulaşmış kişilerin bugünlere nasıl geldiğini doğru sorulara verdiği cevaplar ile birlikte anlattığı ve iş hayatına yeni başlayacak olan girişimcilere örnek teşkil edecek bir eserdir Özel Röportaj.
Sivil toplum kuruluşları, dernekler, odalar veya kuruluşların bir konu yada kendi içlerindeki seçim öncesi kendilerini anlatmak için Özel Röportaj iyi bir yöntemdir.
Ticaret hayatına yeni başlayan yada yeni bir işe adım atan iş yeri sahiplerinin iş yerlerini tanıtabilmek için kitlelere seslerini duyurmasının iyi bir yoluda Özel Röportaj dır

Röportaj nerede yapılıyor ?

Kişi yada kişiler isterler ise işletme yada kurumlarında isterler ise kendi ofisimizde stüdyo ortamında ya da dışarı herhangi bir mekanda bu röportaj yapılabilir. Hava koşulları müsade ettiği sürece istenilen her mekana mobil stüdyo kurabiliyor ve Özel Röportaj ‘ı gerçekleştirebiliyoruz.