Donanım Tedariği

Donanım tedariği nde Türkiye’nin önde gelen teknoloji devlerinin bayisi olan firmamız, ihtiyaçlarınız doğrultusunda gerekli tüm donanım analizlerini yapıp size teklif halinde tüm donanım listesini sunuyor.

İşyeriniz yada kurumunuz için gerekli bilgisayar yada ekipmanlarını doğru analiz etmeden alırsanız kısa bir süre sonra bunun acısını çekeceğinizi ve belki de yeniden almak zorunda kalacağınızı unutmayınız.

Anahtar teslim yeni işyeri altyapısı hizmeti de veren firmamız bu konuda uzman kadrosu ile en son teknolojiyi takip etmektedir. Donanım tedariği aşamasında sizin talepleriniz yada neye ihtiyacınızın olduğunu konusunda bizim yaptığımız analizler doğrultusunda ki ihtiyaçlarınız en doğru yerden en doğru fiyata en doğru süreyle sağlanmaktadır.

Donanım tedariği , montajı ve teknik desteği ile ilgili uzun vadeli anlaşmalı olarak bizimle çalışabilirsiniz.

Unutulmaması gereken, pahalı ürün demek doğru ürün demek olmadığı gibi kısa vadede alınan ucuz üründe uzun vadede sizi ve firmanızı zarara uğratır.

Donanımlarınızın sağlıklı çalışabilmesi için gerekli kablolu yada kablosuz her türlü ağınızın tespit ve kurulumunu da analiz ediyor talep edilirse montaj ve kurulumunu dahi yapıyoruz.

Donanım tedariği zinciri sürecinde gerekli garantilerin sağlanması ve gerek duyulduğu takdirde değişiminin sağlanması konusunda satıcı ve alıcı arasında sonuna kadar müşterimizin yanındayız.

Veri depolama ve aktarma konusunda size özel sıradışı çözümler üreterek firmanızın uzun vadedeki gereksinimlerini karşılıyoruz.

Güvenlik ekipmanları ihtiyaçlarında her olasılığı analiz edip sizin önünüze rapor sunduktan sonra gerekli donanım tedariği ni sağlıyor istenildiği takdirde montaj ve kurulumunu yapıyoruz.

Yasaların zorunlu kıldığı çeşitli log ( kayıt ) tutma işleri için çeşitli donanım çözümlerimiz ile sizlerin hizmetindeyiz.