Tanıtım Filmi size ne katar?

Tanıtım Filmi vermiş olduğunuz hizmet, üretmiş olduğunuz ürün veya tanıtmak istediğiniz mekanın görsel teknikler ve profesyonel çekim metotları kullanılarak tek satırda anlatamadığınız sabit reklamların yerine anlatmak istediğiniz her şeyi karşı tarafa anlatır. ( Tanıtım filmi için fiyat teklifi almayı unutmayınız. )

Yazıyla, sözle, fotoğrafla anlatamadıklarınızı tanıtım filmi ile müşterilerinize maksimum düzeyde anlatabilirsiniz.

Hangi işletme yada kurumların tanıtım filmine ihtiyaçları vardır?

 • Odalar

  Belirli bir bölgeye yada Türkiye geneline hitap eden odalar tanıtım filmleri ile birlikte faaliyetlerini üyelerine en iyi şekilde anlatırlar.

 • Dernekler

  Büyük yada küçük çalı dernekler mevcut üyelerine yada bünyelerine yeni katılmak isteyen üyelerine derneklerinin faaliyetlerini anlatmak için tanıtım filmi çektirebilirler.

 • Partiler (Adaylar)

  Parti yönetimleri veya adaylar vermiş yada verecek oldukları hizmetleri halka anlatmak için, adaylar ise halkın kendilerini daha iyi tanıması tanıtım filmi çektirebilirler.

  Özellikle seçim dönemlerinde adayların tercih ettikleri tanıtım filmi, iyi bir senaryo ile kurgulandığında çok büyük kitlelere ulaşabilir.

 • Belediyeler

  İl ve ilçelerin hizmet birimleri olan belediyelerin yapmış oldukları icraatleri halka anlatmakta en çok tercih ettikleri yöntem tanıtım filmidir. Özellikle havadan çekim ile desteklenen tanıtım filmleri bir belediyenin en önemli tanıtım koludur.

 • İnşaat Firmaları

  Arsa seçiminden itibaren satışa hazır hale gelinceye kadar çeşitli lokasyon bilgileri ve özelliklerini anlatan tanıtım filmleri, müşterilerine karşı sunum yaparken satış hızını maksimum derecede arttırır. Ne kadar lüks ve büyük inşaat yaptığınızdan çok bu işi ne kadar iyi tanıttığınız daha önemlidir. İnşaat firmaları için tanıtım filmlerimizde özellikle casting kullanımını şiddetle öneriyoruz.

 • Nakliye Firmaları

  Ticaretin bel kemiği olan nakliye sektöründe filonuzun büyüklüğünü, hizmet ağınızı, kuruluş hikayenizi ve hizmet verdiğiniz alt nakliye dallarını anlatmak adına tanıtım filmini tercih etmenizde fayda vardır.

  Tanıtım filmi bir nakliye firmasını olduğundan daha güçlü gösteren en etkili reklam türlerinden birisidir.

 • Liman İşletmeleri

  Ulusal ve uluslararası taşımacılık trafiğinde hizmet veren limanlar, kendi trafiklerini ve güçlerini anlatmak için tanıtım filmi yaptırıp çeşitli dillere çevirebilir ve bunları dünya çapında çeşitli mecralarda gösterime sunabilirler.

 • Lokanta, Cafe ve Restoranlar

  Bu sektörde yer alan firmaların en büyük sıkıntısı menülerinde yer alan ve müşterilerinin tercih etmediği fakat işletmeci tarafından daha çok satışının artması istenilen ürünlerin öne çıkarıldı bir tanıtım filmi yapılmasıdır. Tanınmış marka yada yerel kuruluşların tercih edebileceği, senaryoya göre kurgulanmış bir tanıtım filmi bu sektördeki firmaları rakiplerinin önüne geçirebilecek bir tercihtir.

 • Alışveriş Merkezleri

  Perakende sektörünün en son noktası olan alışveriş merkezlerinin en büyük ihtiyacı olan kendilerini daha çok müşterinin gezmesidir. Potansiyel müşterilerine hizmetlerini daha iyi anlatmak adına tanıtım filmi çekimi yaptırmalarını ısrarla tavsiye ederiz. Özellikle AVMler için sıradışı çözüm önerilerimiz ile birlikte taleplerinizi bekliyoruz.

 • Kaymakamlıklar

  İlçe kaymakamlıkları vermiş oldukları hizmet, destek ve yapmış oldukları icraatleri tanıtım filmi ile anlatabilirler. Ayrıca ilçe tanıtımında yegane tercih tanıtım filmi olmalıdır.

 • Valilikler

  İl bazında tanıtım yapmak isteyen valiliklerin ilacı tanıtım filmidir. İllerini dünyaya tanıtmak ve bilinirliğini arttırmak için sıradışı projeler ile birlikte valiliklerin hizmetindeyiz. Uzun ve kısa vadeli çalışmalara özel çalışmalar ile birlikte taleplerinizi bekliyoruz.

 • Hastaneler

  Özel hastanelerin sağlık sektöründeki yapmış olduğu atılımlar, doktor kadrosu ve bina özelliklerinin tanıtımına kadar her alanda hastalarına kendi anlatabilmesi açısından tanıtım filmi en büyük reklam ayağıdır.

 • Fabrikalar

  Hammadde temininden ürünün rafta yer almasına kadar geçen periyotta en etkili rolü oynayan fabrikaların üretim aşamalarını ve ürettikleri ürünün tanıtımı adına tüm gereksinimlerini ancak tanıtım filmi karşılar. Kurumsal altyapı odaklı tanıtımlar için bize ulaşın.

 • Üretici Firmalar

  Küçük yada büyük çaplı üretici firmaların, ürünlerine pazar aradıkları dünya ekonomisinde en çok ihtiyaç duydukları reklam tipi tanıtım filmi ( reklam filmi ) önerilerimiz ile hizmetlerindeyiz. Herkesten farklı olmak için herkesten farklı reklam yapılması gerektiği, sıradışı fikirler kullanılması gerektiği unutulmamalıdır.

Tanıtım filmi nerelerde kullanılır?

Sosyal Medya kanallarınızda
Web sitesinizde
Sunum ( projeksiyon yada led tv )
Dvd veya disk ile çoğaltılarak dağıtılması
Yeni çıkan ürününüzün ve hizmetinizin tanıtımını yapmış olursunuz.
Televizyon aracılığı ile geniş kitlelere ulaşırsınız.
Müşterilerinize her daim yeni olanı sunarsınız.
Açık ve kapalı alanlarda tanıtım yapmış olursunuz.
Potansiyel müşterilerinizi ürün ya da hizmetlerinizi almaları için ikna edersiniz.
Akılda kalıcılığı artırır.
Etkili bir tanıtım aracıdır.
Kalitenizi, materyallerinizi, konumunuzu daha yakından tanıtma şansı sunarsınız.
Diğer firmalarla rekabet edebilmek ve sektörde ilerlemek için idealdir.

Eğer bu mecralara ulaşmakta güçlük yaşıyorsanız kendimize ait ortamlarda sizin yerinize tanıtım filminizin gösterimini de yapıyoruz.

Tanıtım filmi nedir?

Tanıtım filmi sabit ve durağan reklamların anlatmakta zorlandığı ya da dinamik reklam gereksinim duyulan zamanlarda, sunumlarda zorluk çekilen ortamlar için doğru seçim tanıtım filmidir.

Tanıtım filmi bir firmanın prestijini ortaya koyabileceği yegane reklam türüdür.

Tanıtım filminin içinde kullanılan çekim metodları, çekim kalitesi, seslendirme, senaryo ve çekim ekipmanları o filmin kalitesini belirler.