Web Tasarım

Php
Asp
WP
CSS

Bir web sitesine sahip olmanın ve bir site işletmenin ne kadar önemli olduğunu gösteren çok fazla geçerli sebep vardır. Web Tasarım bu yüzden çok önemlidir.

Kendi sektörünüzün hedef kitlesine ulaşmak bunlardan sadece bir tanesidir, çünkü bir web sitesi aynı zamanda dünya çapındaki hedef kitlenize ulaşmanızı sağlar. Web Tasarım bu yüzden çok önemlidir.

Günümüzde internet ve bilgisayar konusunda deneyimli olan birey ve kurum sayısı gittikçe artıyor, bu rekabet ortamında zirvede kalmak için, sadece bilgilendiren bir web sitesine değil aynı zamanda işlevsel ve profesyonel bir siteye ihtiyacınız vardır. Web Tasarım bu yüzden çok önemlidir.

Web tasarım ile başlayıp bir çok argüman ile devam eden internet dünyasına giriş serüveniniz devamlı bir şekilde bizim kontrolümüzde gelişmektedir.

Web sitesinde neler olmalı ?

 • Profosyonel fotoğraflar ( hizmetimiz mevcut )

 • Tanıtıcı ve Açıklayıcı Firma Bilgileri

 • Dinamik Tasarımlar

 • Panel Yönetimleri

 • Sosyal Medya Entegrasyonları

Web sitesi yapmak yetmiyor!

Dünyanın en iyi web sitesine sahip olsanız bile siteniz ziyaretçi almıyorsa ne yazık ki sizde geri dönüş alamazsınız.

Hedef kelimelerde arama motorlarında üst sıralara çıkmak ve burada kalıcı olabilmekte başka bir gereksinimdir.

Web Tasarım bu yüzden çok önemlidir.

Web sitenizle ne tür tanıtımlar yapabilirsiniz?

 • Hareketli ve Sesli Sunumlarla siteyi ziyaret edenlere gerçeğe yakın şekilde tanıtım yaparsınız.

 • İstediğiniz kadar ürünün detaylı tanıtımını yapabilirsiniz.

 • Sayfa sınırlaması yoktur.

 • Video görüntüleriyle görüntülü sunum verebilirsiniz.

 • Site ile birlikte verilen mailler sayesinde tanıtım maili gönderebilir, onların hem sitenize girip sizin

 • hakkında bilgi almasını, hem de maille yapılan tanıtım sayesinde ekstra ve bedava bir reklam alanı oluşturmuş olursunuz.

 • Web sitesinin diğer reklam araçlarının avantajları/dezavantajları göz önüne alındığında “”Web sitesi en ucuz reklam aracıdır” felsefesinin ne kadar doğru olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Kurumsal E-posta Hizmeti

Müşteri veya üyeleriniz ile iletişim kurabilmek için gerekli olan kurumsal e-posta adreslerinizi talebe göre çeşitli kalitelerde sunmaktayız. Yoğun e-posta kullanımları ve buna göre trafiği daha az kullanımı olan, önem seviyesi yüksek veya düşük e-postalar için müşterilerimize e-posta paketlerimiz bulunmaktadır.

Web sitenizin tasarımını yaptırmadan önce mutlaka web sitenizden beklentilerinizi iyi belirlemeniz gerekmektedir. Web tasarım konusunda uzman ekibimiz size talepleriniz doğrultusunda çeşitli alternatifler sunacak ve demo halinde sizin onayınızdan geçirecektir.

Arama Motoru Optimizasyonu

Web Tasarım yaptığımız sitelerin ana ihtiyaçlarından birisi olan arama motoru optimizasyonunu temel anlamda yapıyoruz. İstenildiği takdirde kelime bazlı hedeflemeler ile birlikte özel arama motoru sıralaması için çalışamalarda yapıyoruz. Bu anlamda google adwords ve özel çalışmalar olmak üzere iki çeşit sıralamaya girme hizmeti vermekteyiz. Google adwords veya özel çalışma yapılacak kelimenin rekabet derecesine göre fiyatlandırması da değişmektedir.

Sizin onayınız olmadan sürpriz tasarımlarla yaptım oldu şeklinde diretmeci anlayışla değil her aşamada tamamen sizin onayınızdan geçirerek web tasarım yapıyoruz.