Biz Kimiz?

2000 yılından önce henüz internet teknolojileri basit temeller üzerine kuruluyken bu sektörde kişisel çalışmalar yapan kurucumuz Hayati SONAY, internet teknolojileri pazarının ilerleyen yıllarda gelişmesi ile birlikte 2008 yılında Hatay’ın İskenderun ilçesinde “SONAY İNTERNET HİZMETLERİ”  adı altında firmamızı kurmuştur.

Her geçen yıl dahada ivmeli büyüyen ve daha farklı taleplerin doğduğu online pazarda firmamız gerek müşterilerine gerekse kendi bünyesinde oluşturduğu sitelere hayat vermiştir.

Yerel, ulusal ve uluslararası boyutta çeşitli formatlarda sitelere imza atan firmamızın hali hazırda kendi bünyesinde onlarca markalaşmış ve çok büyük kitlelere ulaşan web siteleri vardır.

Çeşitli büyüklüklerde firmaların kurumsal yapılarına destek veren firmamız, gelen talepler doğrultusunda, online hizmetler sektöründe yaratıcılığı ön planda tutarak onlarca firmaya destek vermektedir.

Gerek kendi bünyesindeki gerekse müşterilerine ait olan web siteleri ve bunlara bağlı sosyal medya hesaplarında bölgesinin açık ara lider kullanıcı sayılarına ulaşmıştır.

SONAY İNTERNET HİZMETLERİ yurtdışında  da çeşitli dillerde bir çok firmaya çeşitli sektörlerde destek vermekte ve ticari altyapılarına destek vermektedir.profili